Kauno moterų LIONS klubas

XXI Lietuvos LIONS klubų metinis forumas

2018 m. rugsėjo 16 d.

Dalyvavome XXI Lietuvos LIONS klubų metiniame forume Palangoje.

Didžiausia pasaulyje klubinės labdaros organizacija LIONS Palangoje vykusį 21–ąjį forumą iš karto pradėjo dar vienu geru darbu.
Atsisakius apdovanoti šiemet labiausiai pasižymėjusius „Lions“ klubų narius, buvo nuspręsta atminimo dovanoms numatytas lėšas – keletą šimtų eurų skirti sunkiai sergančio puspenktų metų palangiškio berniuko svajonės įgyvendinimui. Neįgalus vaikas labai norėjo pabendrauti su delfinais, todėl „Lions“ klubų forumas nusprendė jam nupirkti delfinų terapijos kursą. Į tradicinį forumą susirinkę apie 300 „Lions“ narių iš 18 Lietuvos miestų apie savo renginį garsiai paskelbė visai Palangai. Didžiulė kolona klubų su pučiamųjų maršo garsais Vytauto gatve nuo muzikinio fontano žygiavo iki Kurhauzo, kuriame po pietų įvyko nacionalinė LIONS klubų konferencija.
Jos pradžioje buvo perskaitytas Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus sveikinimas, kuris buvo palydėtas gausiais plojimais. Konferencijoje buvo pristatytos strategines Lietuvos LIONS organizacijos veiklos kryptys, priesaikas davė 33-jų Lietuvoje veikiančių LIONS klubų rotuojantys prezidentai bei valdyba.
Renginys buvo kupinas šypsenų ir puikios nuotaikos, geros muzikos, šokių, naujų pažinčių ir dalinimosi patirtimi bei idėjomis.