Kauno moterų LIONS klubas

Paramos kino seansas. Vieniems kitų mums reikia kaip oro

2019 m. spalio 22 d.

Kauno moterų LIONS klubas pakvietė į tradicinį rudens renginį kino centre Cinamon. Trečius metus iš eilės vykusio paramos seanso metu paaukotos lėšos bus skirtos retomis ligomis sergantiems vaikams.

Šiais metais pasirodžiusiame filme „Trys žingniai iki tavęs“ susitinka cistine fibroze sergantys paaugliai, kurių kasdienio gyvenimo ribas nubrėžia įgimtos ligos nualinti kūnai, ligoninės sienos, griežtas gydymo planas ir miglotos ateities perspektyvos. Tai istorija apie trapią ribą tarp mirties ir gyvenimo, apie troškimą mylėti ir pajusti mylimo žmogaus prisilietimą.
„Mums vieniems kitų reikia kaip oro – būtent apie žmogiškojo ryšio reikšmę primena filmas, kuris, subūrė geriems darbams neabejingus žiūrovus“, – teigė Kauno moterų LIONS klubos prezidentė Živilė Vikertienė.
Šiemet vakaro metu surinkta parama buvo skirta Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacijai „Sraunija“. Šios organizacijos globojamiems vaikams reikalingos specialios priemonės kvėpavimui palengvinti ir išvengti dažnų kvėpavimo takų infekcijų. AČIŪ visiems prisidėjusiems!