Kauno moterų LIONS klubas

Spektaklis „24 valandos iš moters gyvenimo“

2019 m. kovo 7 d.

Kauno moterų LIONS klubas Moters dienos išvakarėse surengė tradicinį paramos vakarą. Šį kartą meilės jėga užbūrė ir į tikrų jausmų verpetą įtraukė trys spektaklio „24 valandos iš moters gyvenimo“ istorijos.

Spektaklio aktorė ir idėjos autorė Valda Bičkutė prisimena, kad kuriant šį spektaklį, nerimavo, ar bus šiuolaikiniam žmogui suprantami subtiliausi sielos virpesiai, aktorinis teatras be jokių specialiųjų efektų, net be muzikos…. „Tik žodis, tik mintis, tik jausmas iš širdies į širdį… Bet pasirodė, kad tikros vertybės yra amžinos – nuostabu matyti, kaip publika kvėpuoja kartu su mumis, kartu keliauja istorijų „kelionę“, juokiasi ir… verkia kartu. Dar man tai yra ir odė Vyrui … Taip pat – Meilei… Ir tai yra nuostabu!“, – apie spektaklį pasakoja V. Bičkutė.

Kita spektaklyje vaidinusi aktorė, Virginija Kochanskytė, pastebėjo, kad šio vakaro spektaklio aura buvo ypatingai jautri. Ji dėkojo Kauno LIONS moterų klubui, prezidentei Adrijai Paknienei ir  gerosioms kaunietėms, atsiliepusioms į kvietimą ištiesti pagalbos ranką negalią išgyvenančioms moterims. Pasak V. Kochanskytės, viltingą solidarumo jausmą patyrė ir aktorės, ir žiūrovės. 

Jaukų kvapą vakarui padovanojo kompanija „L’Occitane en Provence“, kiekvienai žiūrovei palikusi ir po mielą dovanėlę. Visos lėšos,  surinktos už kvietimus į spektaklį, buvo skirtos Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugijai „Eivena“ ir moterų, susidūrusiu su liga, grožiui.