Kauno moterų LIONS klubas

Motosporto diena klubo globojamiems vaikams

2018 m. gegužės 12 d.

Kauno moterų LIONS klubas toliau bičiuliaujasi su keturračių mėgėjų klubu „Kauno Jawos“, kurie ne pirmą kartą prisideda prie staigmenų vaikams.

Šįkart Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantys vaikai praleido įspūdingą dieną „Nemuno žiede“, kur vyko Lietuvos Cross country čempionato III etapo varžybos ir plento žiedinės lenktynės. Čia jie stebėjo griausmingus solo ir keturračių motociklų startus, turėjo galimybę iš labai arti susipažinti su žiediniais motociklais ir pamatyti, kaip vyksta treniruotės.

Kas labiausiai patiko? Vaikai neslėpė, kad smagiausia dalis buvo pasivažinėjimas su keturračiais visai šalia varžybų trasos, vykstant lenktynėms, o dar vieną adrenalino pliūpsnį patyrė automobiliu apvažiuodami visą žiedinių motociklų trasą.

Pasak klubo narių, tiek įspūdžių per pusdienį tikrai retai kada tenka patirti. „Vaikų šypsenos, juokas ir iš nuostabos žibančios akys – didžiausias tokių renginių įvertinimas“, – sėkmingu renginiu džiaugėsi klubietės.

Kauno moterų LIONS klubas dėkoja visiems, prisidėjusiems prie vaikams sukurtos šventės: už įspūdingus pasivažinėjimus – klubo „Kauno Jawos“ nariams, už skanius užkandžius – restoranui „Legenda“, už saldžias staigmenas – OHO klubui.