Kauno moterų LIONS klubas

Kiekvienam vaikui – po Kalėdų senelį ir keturratį!

2017 m. gruodžio 16 d.

Kiekvienas vaikas Kalėdų proga laukia išskirtinių dovanų. Asmeninis Kalėdų senelis, vairuojantis keturratį – argi ne svajonė? Kauno moterų LIONS klubas kartu su keturračių mėgėjų klubu „Kauno Jawos“ parengė įsimintiną kalėdinę staigmeną ypatingiems vaikams – Senamiesčio vaikų dienos centro ir Kauno arkivyskupijos Caritas programos „Vaiko gerovės institutas“ bendruomenei.

Beveik keturiasdešimt Kalėdų senelių rūbais pasipuošusių motociklininkų, užsisodinę ant keturračių vaikus, apsuko ratą Senamiestyje ir nuvežė iki pačioje miesto širdyje, Rotušės aikštėje, papuoštos eglutės. Pasak klubui „Kauno Jawos“ vadovaujančio Evaldo Mačiulio, kalėdinė keturračių kelionė po Kauną – jau penktus metus gyvuojanti klubo tradicija. 

Šiemet apsilankymas prie Rotušės aikštėje papuoštos eglės buvo kitoks, nes vyrai atriedėjo kartu su vaikais iš socialinės rizikos ir sunkiai besiverčiančių šeimų. Taip jie prisidėjo prie Kauno moterų LIONS klubo iniciatyvos sukurti šventę Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantiems moksleiviams. „Mūsų veikla būtų neįmanoma be savanorių, rėmėjų ir mūsų socialinių partnerių pagalbos“, – dėkodama už vaikams dovanotą apsilankymą teatre, žaislus ir saldumynus sakė Centro direktorė Aušra Žukauskaitė.