Kauno moterų LIONS klubas

Kalėdinis padėkos renginys

2018 m. gruodžio 16 d.

Artėjant Kalėdoms Kauno moterų LIONS klubas pirmąkart savo iniciatyvų rėmėjus pakvietė į šventinį padėkos rytmetį – pabūti kartu, padėkoti už nuveiktus darbus ir pasidalinti švenčių laukimo nuotaika.

Kada, jei ne prieš Kalėdas, geriausias laikas pažvelgti vienas kitam į akis ir nuoširdžiai ištarti AČIŪ? Susirinkusieji į Kauno šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią išklausė šv. Mišių, po kurių kalėdines giesmes dovanojo kamerinis choras „Te Deum“ ir Kauno kultūros centro „Tautos namai“ mišrus choras „Diemedis“, vadovaujami maestro Audriaus Petrausko. 

Koncerto klausytojų laukė klubo moterų kepti ir su didžiausia meile, džiaugsmo prieskoniais bei pačiais geriausiais linkėjimais paruošti kalėdiniai meduoliai. Tačiau didžiausią staigmeną pateikė Vaiko širdies asociacija, kurios prezidentė Daiva Jonauskienė, žvarbų gruodžio rytą atvykusi į renginį iš Kartenos, perdavė padėką Kauno moterų LIONS klubui. 

„Tai mus įkvepia tolesniems darbams – kurkime stebuklus toliau, juk kartu galime daug daugiau!“, – po renginio dėkojo klubo prezidentė Adrija Paknienė.